HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gama Traverten San. ve Tic. A.Ş.2007 yılında ticaret hayatına başlamıştır.


Firmamız, genç, dinamik kadrosu ve üretimdeki yenilikçi bakış açısıyla sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.


Gama Traverten, 7.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alan üzerine kurulu olup, günlük 1.500 m2 üretim kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda Afyon Emirdağı’nda kendine ait Silver traverten ocağı vardır.


175 kişilik üretim kadrosuyla müşterilerine hizmet sunan firmamız, son 4 yıl içerisinde üretime yönelik yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ile yurtiçi ve yurtdışında adından her geçen gün daha çok söz ettirmektedir.


Kendi ocağından çıkan blokları kendi fabrikasında işlemenin yanında aylık 20-30konteynerlık blok ihracatı kapasitesine sahiptir.


Üretiminin büyük çoğunluğunu ihracata yönelik yapan Gama Traverten, Amerika, Avustralya, Kanada, Almanya ve Fransa’da bulunan müşterilerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır.


Ürün yelpazesinin genişliği sebebi ile mimarlar tarafından da tercih edilen firmamız, genellikle eskitilmiş bahçe ve havuz taşları, fayans, Set, plaka üretimi ve aynı zamanda blok satışı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.